Szkolenia i kursy BHP, PPOŻ

Kontakt

USŁUGI BHP Angelika Wójtowicz
tel. 609 140 840
Warszawa, Białołęka, Tarchomin

     

PIERWSZA POMOC

Kursy pierwszej pomocy

W myśl obowiązujących przepisów prawa, każdy pracodawca ma obowiązek wyznaczyć pracowników do udzielania pierwszej pomocy oraz wyposażyć zakład pracy w odpowiedni do tego celu sprzęt (m.in. apteczki). Obowiązkowe są również kursy pierwszej pomocy dla osób do tego wyznaczonych w firmie.

Co daje kurs pierwszej pomocy?

Przede wszystkim niezbędną wiedzę na temat tego, jak zachować się w sytuacji kryzysowej i w jaki sposób uratować komuś życie. Organizowane przez nas kursy pierwszej pomocy w Warszawie to szansa dla instytucji i firm na przeszkolenie pracowników i zyskanie wiedzy w temacie:

kurs pierwszej pomocy warszawaKurs pierwszej pomocy pozwala odnaleźć się w nieoczekiwanej, zagrażającej życiu lub zdrowiu sytuacji. Daje wiedzę i umiejętności praktyczne, dzięki którym możliwe będzie właściwe ocenienie sytuacji, szybkie wezwanie pomocy czy przeprowadzenie skutecznych zabiegów ratujących życie człowieka. Pozwala też zachować zimną krew w najbardziej stresujących sytuacjach, w których konieczne jest szybkie podejmowanie decyzji, a do tego precyzyjne działanie.

 

Nasz kurs pierwszej pomocy w Warszawie

kursy pierwszej pomocy warszawaZapraszamy do zapisania się na szkolenie przeprowadzone przez jednego z naszych ratowników. Dojeżdżamy do siedziby naszego klienta na terenie całego kraju. Dysponujemy pomocami dydaktycznymi, dzięki którym zajęcia będą ciekawe i praktyczne. Zakres omawianych informacji obejmuje wiedzę z udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym jak również dzieciom. Pracodawca po ukończonym szkoleniu dostanie imienny certyfikat dla każdego przeszkolonego pracownika.

Cennik znajdziecie Państwo w zakładce "Nasza oferta". W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – rozwiejemy wszystkie wątpliwości i dopasujemy zakres świadczonych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy kurs pierwszej pomocy również poza Warszawą.

idealmedia

Projekt i realizacja © 2014 - AR Idealmedia - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim

stat4u usługi bhp