Szkolenia i kursy BHP, PPOŻ

Kontakt

USŁUGI BHP Angelika Wójtowicz
tel. 609 140 840
Warszawa, Białołęka, Tarchomin

     

BHP

Szkolenia i kursy BHP w Warszawie

Oferujemy naszym klientom fachową i rzetelną obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, obejmującą:

 

Szkolenia wstępne i okresowe

 

Nasze kursy BHP mogą mieć charakter szkoleń wstępnych, organizowanych na potrzeby:

 

Oferujemy także szkolenia okresowe dla:

Dysponujemy niezbędnymi materiałami szkoleniowymi i posiadamy wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie przygotowywać profesjonalne oceny, dokumentacje, instrukcje BHP oraz przeprowadzać kontrole warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach. Nasze działania mają na celu przekazanie wiedzy i utrwalenie jej pracownikom oraz kadrze zarządzającej. Pozwoli to nie tylko uniknąć niebezpiecznych, zagrażających życiu lub zdrowiu sytuacji, ale też uniknięcie konsekwencji prawnych z nieprzestrzegania w firmie lub instytucji zasad BHP. Cennik znajdziecie Państwo w zakładce "Nasza oferta".

Oferta szyta na miarę

Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy w zakresie kompleksowej obsługi BHP. Nasze kursy BHP w Warszawie dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów – ustalamy zakres usług w oparciu o wymagania, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać zróżnicowane oczekiwania i cieszymy się zaufaniem dużej liczby klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy ze specjalistami, którzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie BHP.

idealmedia

Projekt i realizacja © 2014 - AR Idealmedia - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim

stat4u usługi bhp